DWOREK W OGRODZIE

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Polecam!
dodano przez: Krysia
Bardzo miło wspominam pobyt w Dworku w Ogrodzie. To idealne miejsce na wypoczynek. Dom jest położony w ogromnym, pięknym, ogrodzie,a jednocześnie niedaleko Rynku. Pokój był czysty,zadbany, urządzony nowocześnie i ze smakiem. Na pewno jeszcze tu wrócę.

Polecam!
dodano przez: para z dabrowy
W 2012 roku spędziliśmy kilka dni w Dworku,miło wspominamy spędzony czas myślę że jeszcze wrócimy tam nie raz.

SUPER!!!
dodano przez: Duża rodzinka z Warszawy
Właśnie wróciliśmy z fantastycznego weekendu w Kazimierzu. właściciele dworku to przesympatyczni ludzie, pokoje bardzo ładne (zajmowaliśmy dwójkę i apartament, który jest olbrzymi!). Polecam w 100%!!

Polecam!!!!!
dodano przez: rodzina G. ze Śląska
Majówka w 2014 - to był nasz drugi pobyt w Dworku - fantastycznie; bardzo mili gospodarze, dbający o wygodę gości; cisza i spokój; miejsce do którego chętnie się wraca

Warto!
dodano przez: Ania i Henryk z Warszawy.
Świetna lokalizacja, wszędzie blisko, a zarazem ustronnie i cicho. Przesympatyczni gospodarze, uczynni i dbający o gości, pokoje zadbane i funkcjonalne, ogród przepiękny! Szczerze polecamy, sami planujemy tu wracać.

Było !
dodano przez: Ewa
Bardzo miło wspominam pobyt w Dworku, myślę, że jeszcze tu kiedyś wrócę.

Rewelacyjnie!
dodano przez: Izabela :)
DWOREK W OGRODZIE to wspaniałe miejsce. Wypoczęliśmy całą rodziną. Ogród pełen życia, wszędzie zielono, pełno kwiatów. Właściciele niesamowicie dbają o to miejsce aby jeszcze bardziej dodać mu uroku. Gorąco polecam. Przemiła atmosfera, pokoje bardzo zadbane i świetnie wyposażone.

polecam !
dodano przez: Robert
Miejsce pełne magii, położone w świetnym miejscu. Ogród bardzo zadbany, pokoje wyposażone na wysokim poziomie - a właściciele niesamowici. Z pewnością jeszcze tu wrócę !

Super
dodano przez: Turyści Zamość
Byliśmy z żoną na dwie noce i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokoje zadbane odpowiednio wyposażone wszędzie blisko. Następny wyjazd z dzieckiem.Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę